Для Бізнесу

Щоб забронювати увійдіть у свій аккаунт chichi

Львів

Щоб забронювати увійдіть у свій аккаунт chichi

Львів

🤔 Довідка

chichi - це сервіс, створений для того, щоб кожен міг бронювати улюблені послуги 24/7 та без жодних перешкод всього у кілька кліків. Тут ти можеш поділитись своїм досвідом за допомогою відгуків, бронювати послуги в улюблених салонах та барбершопах в зручний для тебе час, знати про всі акції та спеціальні пропозиції, а також планувати майбутні візити!

Задаючи параметри пошуку ти, серед отриманого переліку, обираєш салон та окремі послуги, якими бажаєш скористатись. Далі тобі буде запропоновано обрати дату та час. Час, який відображено в додатку є доступним у салоні, тому бронювання підтверджується автоматично і салон отримує його в режимі онлайн. Деякі салони можуть перетелефонувати для підтвердження бронювання. Оплата послуг відбувається в салоні.

Про всі труднощі бронювання ми подбаємо за тебе. Час, який відображено в додатку є доступним у салоні, тому бронювання підтверджується автоматично і салон його отримує в режимі онлайн. Деякі салони можуть перетелефонувати для підтвердження бронювання.

У випадку, якщо твої плани змінились, ти можеш відмінити або змінити своє бронювання у додатку у розділі “Мої бронювання”

Контактна інформація салону знаходиться у розділі “Мої бронювання” твого попереднього або поточного бронювання.

Поки що це можливо здійснити лише через запит на [email protected].

Зв’яжись з нами і ми допоможемо якнайшвидше. [email protected]

Після того, як ти відвідаєш салон та отримаєш послугу, додаток сам запропонує залишити відгук та оцінку. Якщо тобі довелось бути в салоні без бронювання через chichi, то залишити відгук не вдасться.

Залишились питання або виникли проблеми?

Зв'язатись з нами